İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Crimson Desert’in inanılmaz yeni fragmanı

 

MMO Black Desert’in yapımcısı Pearl Abyss, Gamescom Opening Night Live’da Crimson Desert için yeni bir oynanış fragmanı yayınladı.

Güney Koreli geliştirici, yeni fikirler eklemek için daha fazla zaman istediğini söylediği 2021 yılından bu yana tek oyunculu açık dünya macerası konusunda oldukça sessiz kaldı. Klibe bakılırsa Pearl Abyss her yeni fikri eklemiş gibi görünüyor.

Fragman başlangıçta biraz Chivalry 2’nin de dahil olduğu (bilek güreşi dışında) küçük bir Elden Ring’e benziyor. Kahramanımız at sırtında büyüleyici bir açık dünyayı keşfederken her şey biraz Witchery/Assassin’s Creed’e dönüyor. Görünüşe göre koyunları almak da dahil olmak üzere duyuru panosu görevleri de var. Ayrıca tüccarlardan eşya satın aldığını, etkileyici görünümlü bir balıkçılık bölümünü, flüt çaldığını, GTA tarzı arabaları kaçırdığını, hayvan seviştiğini ve daha fazlasını görüyoruz.

Zaten geniş kapsamlı bir macera oyunu gibi görünen oyunla yetinmeyen Pearl Abyss, sıcak hava balonu yolculuğu, bulmacalar, mistik yollar, tırmanma, at evcilleştirme (ve sürüklenme!), sırıkla atlama, uçma/kayma, devasa patlamalar, paraşütle atlama, QTE’ler ve Yüzüklerin Efendisi’nden bir Ent gibi görünen şey.

Her şey inanılmaz görünüyor, Pearl Abyss için aşırı iddialı olması nedeniyle son versiyonun fragmanlara uygun olup olmayacağından şüphe duyan bazı yorumcular için biraz fazla inanılmaz. Eğer oyun görüntülere benziyorsa büyük bir başarı bekliyor olabiliriz.

Crimson Desert, PC ve konsolda aynı anda yayınlanacak. Orijinal 2021 penceresinden ertelendiğinden beri resmi bir çıkış tarihi yok, ancak öyle görünüyor ki Pearl Abyss oyunu gelecek yıl bir noktada piyasaya sürmeyi hedefliyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir